Κατηγορίες
Το ΝΟΗΣΙΣ στο 2ο Φεστιβάλ Παιχνιδιού του Δήμου Παύλου Μελά
![noesis front view](https://www.noesis.edu.gr/wp-content/uploads/2020/10/default_image02.jpg)
Το ΝΟΗΣΙΣ συμμετέχει στο 2ο Φεστιβάλ Παιχνιδιού που διοργανώνει ο Δήμος Παύλου Μελά και η Αντιδημαρχία Κοινωνικής Πολιτικής. Συγκεκριμένα την Πέμπτη 6/6, ώρες 18.00-21.00, θα παρουσιάσει το εργαστήριο «Peiramatistas στο νερό», για παιδιά 6-10 ετών. Ο χώρος διεξαγωγής είναι το στρατόπεδο Παύλου Μελά και η είσοδος είναι ελεύθερη.